Registreerimine või RSVP

Registreerimised või RSVP-d – saame seadistada veebipõhiseid registreerimisi (nii lihtsaid kui ka keerulisemaid) või korraldada RSVP registreerimisi (vajaduse korral telefoni teel registreerimisi), et teie külalised saaksid vastata neile sobival viisil.

Oleme registreerinud veebipõhiselt:
Kõike! Konverentsid, RSVP-sid vajavad üritused (mille kaudu saate meilt külaliste nimekirja), makseteta üritused, tasulised üritused…

Veebiregistreerimised konverentsi veebisaidi osana või ainult veebiregistreerimised.

Konverentsi korraldajana saame pakkuda järgmisi teenuseid:

  • Korraldada sündmuse jaoks turvaline veebiregistreerimise veebilink ja tagada IT-tugi.
  • Töötada välja hõlpsasti kasutatav veebipõhine registreerimisvorm, et inimesed saaksid registreeruda ja tasuda umbes 10-15 minutiga.
  • 24-tunnine juurdepääs veebiregistreerumistele – see tähendab, et teie külalised saavad tööajal või pärast seda registreeruda või RSVP vastata.
    Kontor töötab esmaspäevast reedeni kella 10.00–17.00. Kuid meie töötajad tegelevad kõigi päringutega jooksvalt ja esimesel võimalusel.
  • Aktsepteerime endiselt ka teisi registreerumisi! Kuigi veebipõhised registreerimised on väga populaarsed, peaks kõigil potentsiaalsetel delegaatidel ja külalistel olema võimalikult palju registreerimisvõimalusi, nii et aktsepteerime ja töötleme siiski ka käsitsi registreerimisi e-posti teel. Vajaduse korral aktsepteeritakse ka telefoni teel saadetud vastuseid.

Lisainfo: conference@amarela.ee